EEH-ZE1H101P nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 593
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 252
Adatlap
100 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 145°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.