EEH-ZC1H330XP
DigiKey raktári szám
P15464TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15464CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15464DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZC1H330XP
Leírás
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZC1H330XP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
110 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.1 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C