STDCRG1-16M
DigiKey raktári szám
644-STDCRG1-16MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCRG1-16MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCRG1-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCRG1-16M
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)