EEH-ZC1H121P
DigiKey raktári szám
P19316TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P19316CT-ND - Vágott szalag (CT)
P19316DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZC1H121P
Leírás
CAP ALUMHYB 120UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
120 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZC1H121P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
240 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
120 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
28mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C