SBRT3U40P1-7
DigiKey raktári szám
SBRT3U40P1-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBRT3U40P1-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBRT3U40P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBRT3U40P1-7
Leírás
DIODE SBR 40V 3A POWERDI 123
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 3A Felületszerelt PowerDI™ 123
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 3 A
Gyrt.
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
180 µA @ 40 V
Gyártói tokozás
PowerDI™ 123
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A