EEH-ZC1E101XP
DigiKey raktári szám
P15456TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15456CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15456DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZC1E101XP
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEH-ZC1E101XP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
210 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C