DLW21SN121SQ2L
DigiKey raktári szám
490-5138-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5138-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5138-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW21SN121SQ2L
Leírás
CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW21SN121SQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
370mA