EEE-HD1E101AP
DigiKey raktári szám
PCE4960TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4960CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4960DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-HD1E101AP
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEE-HD1E101AP modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
130 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
221 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
1.5 Ohms
Kapacitás
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,402" (10,20mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C