EEE-FC1E101AP
DigiKey raktári szám
PCE4357TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4357CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4357DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-FC1E101AP
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEE-FC1E101AP modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
337.5 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
450 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
300 mOhms
Kapacitás
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,402" (10,20mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C