EEE-HA1E101UP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EEE-HA1E101UP |
Leírás | CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | EEE-HA1E101UP modellek |
Kategória | Minősítések |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 91 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (magas frekvencián) 154.7 mA @ 10 kHz |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Méretek 0,315" átmérő (8,00mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,244" (6,20mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm) |
Névleges feszültség 25 V | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 1000 óra / 105°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Alap típusszám |