EEE-TG1E101UP
DigiKey raktári szám
PCE4059TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4059CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4059DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-TG1E101UP
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1ohm / 100kHz 1000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
EEE-TG1E101UP modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
65 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
100 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1ohm / 100kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C