EEE-1EA101UAP
DigiKey raktári szám
PCE4594TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4594CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4594DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-1EA101UAP
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEE-1EA101UAP modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
91 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
154.7 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C