ECQ-E2103KF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | EF2103-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECQ-E2103KF |
Leírás | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10000 pF Fóliakondenzátor 250V Poliészter, Fémezett Radiális |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECQ-E2103KF modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Gyrt. | Rögzítés módja Furatszerelt |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Ömlesztve | Méretek 0,406" H. x 0,169" Sz. (10,30mm x 4,30mm) |
Alkatrész státusza Aktív | Max. magasság (beültetve) 0,331" (8,40mm) |
Kapacitás | Végződtetés NYÁK érintkezők |
Tűrés ±10% | Kivezetések közötti távolság 0,295" (7,50mm) |
Névleges DC feszültség 250V | Felhasználás univerzális |