A(z) DB2S31100L kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 14 097
Adatlap
Rohm Semiconductor
Raktáron: 558
onsemi
onsemi
Raktáron: 84
Diodes Incorporated
Raktáron: 122
dióda 30 V 200mA Felületszerelt SSMini2-F5-B
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DB2S31100L
DigiKey raktári szám
DB2S31100LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DB2S31100LCT-ND - Vágott szalag (CT)
DB2S31100LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB2S31100L
Leírás
DIODE SCHOT 30V 200MA SSMINI2F5B
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DB2S31100L modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
2.2 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
6pF / 10V, 1MHz
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
SSMini2-F5-B
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
560 mV @ 200 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség