PMEG3002AEB,115 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PMEG3002AEB,115 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 30 V 200mA Felületszerelt SOD-523 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PMEG3002AEB,115 modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 10 µA @ 10 V |
Gyrt. | Kapacitás / Ur, F 25pF / 1V, 1MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Minősítés AEC-Q101 |
Technológia | Rögzítés módja |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 30 V | Tokozás |
Vezetési áram (Io) 200mA | Gyártói tokozás SOD-523 |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 480 mV @ 200 mA | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -65°C ~ 125°C |
Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség | Alap típusszám |