35SEK180M
DigiKey raktári szám
P122628-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35SEK180M
Leírás
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
180 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20mohm 1000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35SEK180M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
63 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.26 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
180 µF
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
35 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C