A759KR187M1VAAE024
DigiKey raktári szám
399-A759KR187M1VAAE024-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A759KR187M1VAAE024
Leírás
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
180 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 24mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A759KR187M1VAAE024 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
170 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
3.4 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
180 µF
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C