2R5TPE220MAFB
DigiKey raktári szám
P16200TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P16200CT-ND - Vágott szalag (CT)
P16200DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2R5TPE220MAFB
Leírás
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Gyártói standard átfutási idő
47 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 2.5 V 1411 (3528 metrikus) 15mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2R5TPE220MAFB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Panasonic Industry
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
B2
Névleges feszültség
2.5 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
15mohm / 100kHz