25SEK82M
DigiKey raktári szám
P122622-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25SEK82M
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
82 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 25mohm 1000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25SEK82M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
48 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
960 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
82 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
25 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C