25SVPK82M
DigiKey raktári szám
P122126TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P122126CT-ND - Vágott szalag (CT)
P122126DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
25SVPK82M
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
42 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
82 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 25mohm 1000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25SVPK82M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
48 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
960 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Kapacitás
82 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
25 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C