20SVP47M
DigiKey raktári szám
P16495TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P16495CT-ND - Vágott szalag (CT)
P16495DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
20SVP47M
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 45mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20SVP47M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Panasonic Industry
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
94.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
1.89 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
20 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
45mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C