PVH-20V470MG70E-R2
DigiKey raktári szám
604-1185-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
604-1185-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PVH-20V470MG70E-R2
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 45mohm 2000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Elna America
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,331" H. x 0,331" Sz. (8,40mm x 8,40mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
20 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
45mohm