ECQ-E2103KF
DigiKey raktári szám
EF2103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECQ-E2103KF
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 250V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECQ-E2103KF modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,406" H. x 0,169" Sz. (10,30mm x 4,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,331" (8,40mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Névleges DC feszültség
250V