OD8025-12HSS
OD8025-12HSS
OD8025-12HSS
DigiKey raktári szám
1053-1257-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8025-12HSS
Leírás
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Szigetelt persely 40,0CFM (1,12m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD8025-12HSS modellek
Kategória
Zaj
34.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2.9 W
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,250A
Statikus nyomás
0,160inH2O (39,8Pa)
Csapágy típusa
Szigetelt persely
Élettartam / hőmérséklet
50000 óra / 45°C