OD8025-12HBIP68
OD8025-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8025-12HBIP68
DigiKey raktári szám
1053-1856-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8025-12HBIP68
Leírás
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 40,0CFM (1,12m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
33.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2.2 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tanúsítvány
cURus, TUV
Szélesség
25,00mm
Tömeg
0,191font (86,64g)
Légáramlás
40,0CFM (1,12m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,180A
Statikus nyomás
0,230inH2O (57,3Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C