OD172SAPL-24HTB
DigiKey raktári szám
1053-1185-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD172SAPL-24HTB
Leírás
FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC TERM
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 225,0CFM (6,30m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
55.0dB
Végződtetés
2 csatlakozó
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Tanúsítvány
cURus, TUV
Névleges feszültség
Tömeg
1,7font (760,0g)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Névleges áram (Amper)
0,970A
Szélesség
38,50mm
Feszültségtartomány
15 ~ 28VDC
Légáramlás
225,0CFM (6,30m³/perc)
Statikus nyomás
0,730inH2O (181,8Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 45°C