OD1238-48HTB
DigiKey raktári szám
1053-1167-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-48HTB
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC TERM
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 100,0CFM (2,80m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OD1238-48HTB modellek
Kategória
Zaj
42.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
4.8 W
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Névleges áram (Amper)
0,100A
Szélesség
38,00mm
Feszültségtartomány
28 ~ 56VDC
Légáramlás
100,0CFM (2,80m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Statikus nyomás
0,280inH2O (69,7Pa)
Lapát anyaga
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C