OA4715-23TB
OA4715-23TB
OA4715-23TB
DigiKey raktári szám
1053-1073-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA4715-23TB
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 110,0CFM (3,08m³/perc) 2 csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA4715-23TB modellek
Kategória
Zaj
44.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
24,00W
Sorozat
RPM
3000ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
1,2font (544,3g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,230A
Légáramlás
110,0CFM (3,08m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,370inH2O (92,2Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C