OA180AP-22-1TB_view2
OA180AP-22-1TB_view3
OA180AP-22-1TB
DigiKey raktári szám
1053-1050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA180AP-22-1TB
Leírás
FAN AXIAL 180X89MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyzet - 180mm H. x 180mm M. Golyó 409,0CFM (11,45m³/perc) 2 csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA180AP-22-1TB modellek
Kategória
Zaj
62.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
70,0W
Sorozat
RPM
3175ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Méretek
Négyzet - 180mm H. x 180mm M.
Tömeg
4font (1,8kg)
Szélesség
89,00mm
Feszültségtartomány
200 ~ 240VAC
Légáramlás
409,0CFM (11,45m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,840inH2O (209,2Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C