OA172AP11-1TBXC
DigiKey raktári szám
1053-1030-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA172AP11-1TBXC
Leírás
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 300,0CFM (8,40m³/perc) 2 csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA172AP11-1TBXC modellek
Kategória
Zaj
61.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
50,0W
Sorozat
RPM
3300ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Tömeg
2,2font (997,9g)
Szélesség
51,00mm
Feszültségtartomány
100 ~ 125VAC
Légáramlás
300,0CFM (8,40m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C