OA172AP-22-1TB
DigiKey raktári szám
1053-1033-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA172AP-22-1TB
Leírás
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Kerek - 172mm átmérő Golyó 235,0CFM (6,58m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OA172AP-22-1TB modellek
Kategória
Zaj
52.0dB
Teljesítmény (Watt)
35,00W
Sorozat
RPM
3200ford./perc
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Kerek - 172mm átmérő
Tömeg
2,7font (1,2kg)
Szélesség
51,00mm
Feszültségtartomány
160 ~ 260VAC
Légáramlás
235,0CFM (6,58m³/perc)
Statikus nyomás
0,700inH2O (174,4Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C