UJ4SC075008L8S
DigiKey raktári szám
5556-UJ4SC075008L8STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5556-UJ4SC075008L8SCT-ND - Vágott szalag (CT)
5556-UJ4SC075008L8SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UJ4SC075008L8S
Leírás
SICFET N-CH 750V 106A TOLL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 750 V 106A (Tc) 600W (Ta) Felületszerelt TOLL
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5,5V / 10mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
75 nC @ 15 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3340 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
600W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
750 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TOLL
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
12V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
11,4mohm / 70A, 12V