SZMMSZ10T3G
DigiKey raktári szám
488-SZMMSZ10T3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SZMMSZ10T3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SZMMSZ10T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMMSZ10T3G
Leírás
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZMMSZ10T3G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V