SZMMSZ10T1
DigiKey raktári szám
2156-SZMMSZ10T1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMMSZ10T1
Leírás
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 20 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. teljesítmény
500 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms