SZMM5Z47VT5G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SZMM5Z47VT5G |
Leírás | DIODE ZENER 47V 500MW SOD523 |
Gyártói standard átfutási idő | 54 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 47 V 500 mW ±6,38% Felületszerelt SOD-523 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TJ) |
Tűrés ±6,38% | Tokozás |
Max. teljesítmény 500 mW | Gyártói tokozás SOD-523 |
Max. impedancia (Zzt) 170 Ohms | Alap típusszám |
Visszáram Ur-nél 50 nA @ 32.9 V |