MM5Z47VT5G
DigiKey raktári szám
488-MM5Z47VT5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-MM5Z47VT5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-MM5Z47VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z47VT5G
Leírás
DIODE ZENER 47V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 47 V 500 mW ±6,38% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
170 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 32.9 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±6,38%
Max. teljesítmény
500 mW