SZMM5Z47VT5G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 45 989
Adatlap
Zener dióda 47 V 500 mW ±6,38% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-523
SZMM5Z47VT5G
DigiKey raktári szám
488-SZMM5Z47VT5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SZMM5Z47VT5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SZMM5Z47VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM5Z47VT5G
Leírás
DIODE ZENER 47V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±6,38%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
170 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 32.9 V