SZMM5Z33VT1G
DigiKey raktári szám
SZMM5Z33VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM5Z33VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM5Z33VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM5Z33VT1G
Leírás
DIODE ZENER 33V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 33 V 500 mW ±6,1% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZMM5Z33VT1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6,1%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 23.2 V