BZT52C5V6-13-F
DigiKey raktári szám
BZT52C5V6-13-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C5V6-13-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C5V6-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C5V6-13-F
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 370MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 370 mW ±7% Felületszerelt SOD-123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C5V6-13-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. teljesítmény
370 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms