SZMM5Z12VT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 22 614
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 4 316
Adatlap
Rohm Semiconductor
Raktáron: 874
Zener dióda 12 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-523
SZMM5Z12VT1G
DigiKey raktári szám
SZMM5Z12VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM5Z12VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM5Z12VT1G
Leírás
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZMM5Z12VT1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V