SZMM5Z10VT5G
DigiKey raktári szám
488-SZMM5Z10VT5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SZMM5Z10VT5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SZMM5Z10VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM5Z10VT5G
Leírás
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 500 mW ±6% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V