ZXMP10A13FQTA
DigiKey raktári szám
ZXMP10A13FQTADITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ZXMP10A13FQTADICT-ND - Vágott szalag (CT)
ZXMP10A13FQTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZXMP10A13FQTA
Leírás
MOSFET P-CH 100V 600MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 100 V 600mA (Ta) 625mW (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZXMP10A13FQTA modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
1.8 nC @ 5 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
141 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
625mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Rds On (max.) / Id, Ugs
1ohm / 600mA, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA