SZMM3Z5V1T1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z5V1T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z5V1T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z5V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z5V1T1G
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
EDA / CAD modellek
SZMM3Z5V1T1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V