SZESD9X3.3ST5G
DigiKey raktári szám
SZESD9X3.3ST5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZESD9X3.3ST5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZESD9X3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZESD9X3.3ST5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10,4V bilincs 9,8A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-923
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZESD9X3.3ST5G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
102W
Kapacitás / frekvencia
80pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
autóipar
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Átütési feszültség (min.)
5V
Tokozás
SOD-923
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10,4V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
9,8A (8/20µs)