SZESD5Z3.3T1G
DigiKey raktári szám
SZESD5Z3.3T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZESD5Z3.3T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZESD5Z3.3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZESD5Z3.3T1G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 14.1VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14,1V bilincs 11,2A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZESD5Z3.3T1G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
158W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
105pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
5V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
14,1V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,2A (8/20µs)