SZBZX84C18LT1G
DigiKey raktári szám
SZBZX84C18LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84C18LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84C18LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C18LT1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 250 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
EDA / CAD modellek
SZBZX84C18LT1G modellek
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms