BZX84C18 TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-BZX84C18TRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-BZX84C18TRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-BZX84C18TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C18 TR PBFREE
Leírás
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 350 mW ±5% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms