SZBZX84C13LT3G
DigiKey raktári szám
488-SZBZX84C13LT3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SZBZX84C13LT3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SZBZX84C13LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C13LT3G
Leírás
DIODE ZENER 13V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 13 V 250 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
EDA / CAD modellek
SZBZX84C13LT3G modellek
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms