BZX84B13
DigiKey raktári szám
4786-BZX84B13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4786-BZX84B13CT-ND - Vágott szalag (CT)
4786-BZX84B13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B13
Leírás
DIODE ZENER 13V 350MW SOT-23
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 13 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. teljesítmény
350 mW
Gyrt.
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Sorozat
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%