SZBZX84C10ET1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 2 990
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 1 261
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Good-Ark Semiconductor
Diodes Incorporated
Good-Ark Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Rochester Electronics, LLC
Zener dióda 10 V 225 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SZBZX84C10ET1G
DigiKey raktári szám
SZBZX84C10ET1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84C10ET1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84C10ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C10ET1G
Leírás
DIODE ZENER 10V 225MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZBZX84C10ET1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
225 mW
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V